Газові мережі Львова передадуть у власність міської територіальної громади

Новини 11 Березня, 2021 1 066

Газові мережі Львова передадуть у власність міської територіальної громади

У Львові на комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства було прийнято проект рішення щодо передачі газових мереж у власність Львівської міської територіальної громади.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, пише Четверта студія.

«Таке рішення прийнято з метою значно здешевити тариф для споживачів усіх рівнів» – пояснив член комісії, депутат ЄС, Остап Доскіч.

«Переглянувши презентацію, заслухавши обгрунтовані пояснення директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинця і директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» В.Вольського та прийнявши до уваги діючу тарифікацію, ми з колегами дійшли одноголосної згоди про необхідність передачі газових мереж у власність Львівської міської територіальної громади» – прокоментував Остап Доскіч.

Пан Одинець на комісії пояснив, що таке рішення декларує, що рада Львівської територіальної громади готова прийняти розподільчі газові мережі у свою власність. Чим на його думку буде засвідчено також, що ЛТГ готова забезпечувати мережі для їх повноцінного функціонування.

Згідно з представленими паном В.Вольського попередніми підрахунками максимальна ціна за розподіл газу для львів’ян становитиме максимум 95коп/м3. Слід відзначити, що подібні рішення були прийняті і в інших містах, таких як Суми, Житомир, Каховка, Мукачево, Ніжин та Бучач.

Коментарі

Позначки: , ,