Дотація надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами та власниками корів, за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності в розмірі 900 гривень за одну голову (двічі на рік). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
Для отримання дотації необхідно:
КРОК 1. Заповнити заявку та підготувати мінімальну кількість документів:
– довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
– копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року та відповідно на 1 липня поточного року;
– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі.
Важливо, що кількість корів, яку суб’єкт подає до Держстату, має відповідати кількості корів, які внесені до Реєстру тварин на відповідну дату.
КРОК 2. Подати до 1 травня та до 1 жовтня до Мінагрополітики заявку та документи.
Документи подаються у паперовому вигляді.
Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу. Датою надходження вважатиметься дата реєстрації документів!
Документи, подані не в повному обсязі, повертаються суб’єкту господарювання у п’ятиденний строк.
Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.
КРОК 3. Бюджетні кошти надійдуть на рахунок відкритий у банку.
Звертаємо увагу, що у разі зменшення поголів’я корів на 1 січня, на 1 липня поточного року та 1 січня наступного року порівняно з поголів’ям, на яке було отримано дотацію за утримання корів,наявних на 1 липня попереднього року, 1 січня та 1 липня поточного року відповідно, дотація за утримання корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, не надається за поточний звітний період.
Коментарі
Позначки: аграрії, Львівська ОДА, Львівщина