У центрі Львова гурт Kalush Orchestra заспівав переможну "Stefania"
Гурт Kalush Orchestra на площі Ринок у Львові зіграв пісню “Stefania”, з якою представляв Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2022”.
Про це йдеться на офіційній сторінці гурту у Facebook, передає Четверта студія.
Колектив заспівав на тому ж місці, де вперше провів свою офлайн репетицію перед поїздкою до Турина.
“Ми заспівали на тому ж місці, де відбулася наша перша офлайн репетиція на “Євробачення-2022″ перед поїздкою на конкурс”, – зазначили у Kalush Orchestrа.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…