Фото: Укрінформ
В Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом COVID-19.
Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.
“Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19”, – йдеться у повідомленні міністерства.
МОЗ також закликав при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково телефонувати своєму сімейному лікарю.
“Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування”, – наголосили у МОЗ.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону