Ілюстрація: Чернівецька ОДА
У Дніпропетровській області зафіксували перші два випадки зараження коронавірусом COVID-19.
Про це повідомили у Дніпропетровської обласній державній адміністрації.
“Маємо два лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19. Пацієнти наразі отримують всю потрібну допомогу”, — розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
За його словами, обидва випадки інфікування пов’язані з поїздками за кордон. Які країни відвідували хворі – не уточнюється.
Наразі стан пацієнтів з коронавірусом стабільний, вони почуваються добре, запевнив Бондаренко. Медики відпрацьовують усі контакти.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону