На Львівщині померли одинадцятий та дванадцятий пацієнти, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію, повідомила прес-служба ЛОДА.
Жінка – медичний працівник, 1960 року народження, померла сьогодні, 22 квітня.
Позитивний тест, який підтвердив у пацієнтки коронавірус, отримали 18 квітня.
13 квітня була госпіталізована у Центр легеневого здоров’я з двобічною пневмонією. У жінки були супутні захворювання, зокрема, гіпертонічна хвороба, ожиріння.
44-річний чоловік помер сьогодні, 22 квітня.
ПЛР-тест, який взяли 20 квітня, підтвердив у пацієнта коронавірус. Результат тесту отримали сьогодні, 22 квітня.
Проходив лікування у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. У чоловіка не було супутніх хворіб.
Львівська ОДА висловлює щирі співчуття рідним та близьким.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною