Орест Чемерис. Фото: Леополіс.
Львівська область продовжить карантинні заходи ще на тиждень.
Про це на брифінгу у Львівській ОДА повідомив директор департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Четверта студія.
Як повідомив Чемерис, підстав для послаблення карантину у області немає.
Відповідаючи на запитання журналістів, які рішення завтра прийматимуть під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС, Чемерис зазначив, що він рекомендуватиме продовжити карантин ще на тиждень у відповідності до постанови Міністерства ОЗ.
Чемерис наголосив, що про відновлення пасажирських перевезень, роботи спортивних клубів тощо не може йти і мови.
“Я буду рекомендувати і буду голосувати проти послаблення карантину”, – підкреслив Чемерис.
Нагадаємо, у Львівській області карантин діє до 12 червня включно. Його ще жодного разу не послаблювали.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною