Львівська обласна інфекційна лікарня — єдина в місті, яка приймає хворих на коронавірусну інфекцію. Водночас, є визначені міські лікарні — як базові другого рівня, які, в разі необхідності, також зможуть приймати таких хворих. Серед них — 8-ма міська клінічна лікарня, яка може надати спеціалізовану допомогу понад 100 хворим. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
«Рішенням комісій з питань ТЕБ і НС наша лікарня визначена як базова лікарня другого рівня надання спеціалізованої стаціонарної допомоги хворим з коронавірусом. Відповідно, ми готуємося, вживаємо необхідних заходів.
“На сьогодні лікарня повністю звільнена від хворих і переформатована. Акцент робиться на тому, що зараз в палати, де не було кисню, дотягуємо кисень, весь персонал готується до роботи в епідеміологічному навантаженні — бо це для нас не властива функція. І найголовніше — забезпечуємо засобами індивідуального захисту персонал, який буде працювати з тими пацієнтами”, – каже головний лікар лікарні.
За його словами, лікарня зможе прийняти 91 пацієнта із забезпеченням кисню.
“Якщо встигнемо ще провести роботи, і кисень буде в кожній палаті, то до 110 пацієнтів зможуть отримати спеціалізовану допомогу. Загалом лікарня розрахована на важких хворих, які мають загрозу дихальної недостатності, з імовірністю переводу на штучну вентиляцію легень”, — розповів Василь Обаранець, головний лікар КНП «8-ма міська клінічна лікарня».
З його слів, визначена так звана чиста зона, де працюватимуть допоміжні служби, працівники переодягатимуться (хірургічний корпус і хірургічне відділення), яка буде повністю ізольована від контамінованого корпусу — весь кардіологічний комплекс.
«Хворі будуть відділені невідкладною допомогою на 1-му поверсі і реанімацією. І бригада, яка буде працювати — це 30 осіб, заходитиме з чистої половини в контаміновану, працюватиме 4 години, і тоді працівники по одному виходитимуть звідти, і заходитиме інша бригада. Режим роботи персоналу передбачається вахтовий. Тобто вони не будуть кожен день змінюватися, а прийдуть на тиждень по 3 бригади — тобто це 90 осіб: по 30 осіб на кожну бригаду. Тоді через тиждень знову прийде 90 осіб, і тоді ще третя бригада», — зазначив Василь Обаранець, головний лікар КНП «8-ма міська клінічна лікарня».
Він акцентував, що зараз виділили окремий корпус в мікрохірургії ока (на території лікарні) під місце, де працівники зможуть відпочити, поспати й поїсти.
Коментарі
Позначки: 8-ма лікарня, Коронавірус, лікарня, Львів