У центрі Львова сніг викидають на дорогу
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова
«Замість закладеного в кошторисі вивезення зібраного снігу, працівники ЛКП Господар викидають його на проїздну частину, зокрема під ноги пасажирам на зупинках громадського транспорту та перед пішохідними переходами вул. Личаківської, найближчими до зупинки Львівська обласна клінічна лікарня (біля N 52, 62, 70).
Вочевидь, це здійснюється не з ініціативи двірників, які змушені виконувати роботу, не передбачену діючими нормативними документами», – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону