У Львові на вулиці Дашкевича, 3 забетонували дерева.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова.
«Прошу вас повернути зелені насадження до природнього стану, прибрати територію, і обмежити паркування на цій ділянці вулиці Дашкевича. Вдень на хіднику густо паркуються машини, заважають пішоходам», – йдеться у повідомленні.
Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці
Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…