З російського полону додому повертається захисник зі Самбірщини Леонід Калініч.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Леонід родом зі села Терло Хирівської територіальної громади.
З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони жили вірою в те, що цей день обов’язково настане.
«Леоніде, дякую вам за все, що ви зробили для нашої держави. Здоровʼя!», – очільник Львівщини.
Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці
Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…
Революція Гідності остаточно закріпила наш цивілізаційний вибір — армія, мова, віра, Європейський Союз і НАТО