Двоє співвласників компанії не змогли потрапити у офісні приміщення лабораторії, засновниками якої вони ж і є
Сьогодні, 29 лютого, двоє співзасновників лабораторії “Ескулаб” не змогли потрапити у офісні приміщення компанії, які ця компанія орендує.
Про це з місця події повідомляє кореспондент ІВ Четверта студія.
Казус у тому, що ці люди і є співзасновниками компанії “Ескулаб”, проте ще один із співзасновників найняв приватну охоронну компанію, яка не впускає інших співзасновників у офісні приміщення.
Події відбувались у одному із офісних центрів у Львові.
Відтак, щоб розібратись із цим рейдерством збоку Сергія Дядюшка на місце викликали поліцію.
Представники приватної фірми у дивній манері спілкувались із співзасновниками компанії. Зрештою, ви можете усе подивитись на відео.
Додамо, Сергій Дядюшко найняв охоронну фірму, в якої директор перебуває під кримінальним слідством за фактом умисного знищення або пошкодження майна.
Нагадаємо, ФОПи, з якими Дядюшко від імені компанії Ескулаб уклав договори, були прокладками для виведення грошей з компанії.
За даними журналістів, один зі співвласників мереж медичних лабораторій Ескулаб Сергій Дядюшко виводив гроші з компанії та уникав сплати податків. За останні роки, ця сума становить не менше 20 млн гривень. Дядюшко є не лише одним з співвласників (з часткою 43%), а й генеральним директором компанії з правом підпису.
17 січня 2024 року в Слідче управління Головного управління Національної поліції у Львівській області надійшла заява про те, що невідомі особи в період часу з 2021 по 2023 роки під приводом проведення робіт заволоділи грошовими коштами вказаного підприємства.
Схема виглядала наступним чином: на рахунки певних ФОПів регулярно надходили кошти за нібито клінінг, надання комунальних послуг, перевезення та інше. Хоча, насправді прибирання приміщень в мережі лабораторій виконував молодший персонал, а рахунки за комірне сплачували орендодавці – безпосередньо підприємствам, що надавали світло, опалення та водопостачання.
Фопи, з якими Дядюшко від імені компанії Ескулаб уклав договори – були прокладками для виведення грошей з компанії.
«Після поверхневого внутрішнього аудиту ми зрозуміли, що це не лише один ФОП надавав такі послуги уявні, як ми бачимо, а був цілий ряд інших ФОПів. Приблизна сума, на яку ми не доотримали прибуток і з цієї суми не було сплачено податків – це не менше 20 млн грн, це за короткий проміжок часу», – розповів інший співвласник компанії Станіслав Луговський.
Цікаво, що в період активних фінансових махінацій в Ескулабі – Дядюшко став співзасновником однойменного благодійного фонду, директором якого призначили його дружину Наталію. Офіційно подружжя Дядюшків займалося допомогою військовим – забезпечувало захисників продовольством та медикаментами. А неофіційно – витрачало мільйони гривень на власні потреби.
В грудні 2022-го, у розпал повномасштабної війни та блекаутів, коли мережа лабораторій без світла та обігріву ледь зводила кінці з кінцями, Наталія Дядюшко придбала нову елітну автівку-позашляховик BMW X7. Базова комплектація цього авто коштує майже 5 мільйонів гривень.
Також під час війни на цьому автомобілі та ще одному BMW, що належить Сергію Дядюшку, подружжя неодноразово виїжджало на відпочинок до Європи та екзотичних країн.
Попри мобілізаційний вік та заборону на виїзд за межі держави для чоловіків, співвласник “Ескулабу” Дядюшко безперешкодно перетинав кордон на пункті пропуску “Грушів-Будомєж”.
З 20-го червня по 7-е липня 2022-го року подружжя відпочивало на Сейшельських островах. З 14 по 23 червня 2023 року подружжя вкотре виїжджає закордон. 2024-й рік – 13-го лютого Дядюшки знову перетинають кордон. Загалом, спільно та окремо за час війни подружжя Дядюшків здійснило майже 2 десятки таких поїздок.
Коментарі
Позначки: Ескулаб, Сергій Дядюшко