Подробиці
З російського полону повернулися ще 160 наших захисників
Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це пише Четверта студія.

Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький, серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
Вони боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
«Дякую Президентові України Володимир Зеленський, партнерам і всім, хто доклав зусиль, аби цей обмін став можливим.
Вірю, що кожна українська родина дочекається моменту, коли всі наші люди повернуться додому», – очільник області.
Коментарі
Позначки: Максим Козицький, полон





