З полону повернулися 160 захисників

Суспільство 28 Червня, 2026 9

Подробиці

З російського полону повернулися ще 160 наших захисників

Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.

Про це пише Четверта студія.

Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький, серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

Вони боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

«Дякую Президентові України Володимир Зеленський, партнерам і всім, хто доклав зусиль, аби цей обмін став можливим.

Вірю, що кожна українська родина дочекається моменту, коли всі наші люди повернуться додому», – очільник області.

Коментарі

Позначки: ,