Фото
З російського полону додому повертається захисник зі Самбірщини Леонід Калініч.
Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Леонід родом зі села Терло Хирівської територіальної громади.
З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони жили вірою в те, що цей день обов’язково настане.
«Леоніде, дякую вам за все, що ви зробили для нашої держави. Здоровʼя!», – очільник Львівщини.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: військові, ЗСУ, Максим Козицький, полон, Самбір







