За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Прокурори Львівської обласної прокуратури пред’явили позов до місцевого забудовника про відшкодування понад 23 млн грн безпідставно збережених коштів пайової участі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.
Встановлено, що забудовник при здійсненні будівництва житлово-офісного комплексу в Львові ухилився від сплати коштів для створення та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Станом на сьогодні забудовник сплатив уже понад 14 млн грн до постановлення судом рішення.
Робота у цьому напрямку триває, вживаються заходи представницького характеру щодо виявлення таких порушень іншими забудовниками та забезпечення надходжень до бюджету.
Коментарі
Позначки: забудовник, Львівська обласна прокуратура








