Фото
У Львові на вулиці Шевченка завершено укладання першого рівня асфальтного покриття.
Про це повідомив депутат ЛМР Михайло Дідух, пише Четверта студія.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Львів, Михайло Дідух, ремонт доріг, Шевченка





