На фото, які опублікувала районна адміністрація, видно, що на відремонтованій дорозі уже просіли люки на свіжому асфальті
У Франківському районі завершили ремонтні роботи на вул. Героїв УПА (ділянка від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського)
Про це повідомила Франківська районна адміністрація, пише Четверта студія.

Тут влаштували нове асфальтобетонне покриття, замінили бордюри, а також відремонтували і підняли люки та дощоприймачі до рівня проїзної частини
Площа виконаних робіт становить 3400 м²
Наразі проїзд для автомобілів на цій ділянці вже відкритий, водночас громадський транспорт тут поки не курсуватиме
Наступна черга ремонту від вул. Васильківського до вул. Смаль-Стоцького буде проводитись з 29 червня, про що додатково повідомлять.
На фото, які опублікувала районна адміністрація, видно, що на відремонтованій дорозі уже просіли люки на свіжому асфальті
Коментарі
Позначки: вулиця Героїв УПА, Львів, ремонт доріг, ремонти Садового, Франківський район






