Мешканцям міста радять перебувати під кондиціонерами
У Львові на сонці зафіксували рекордну температуру
Фото показали у мережі, пише Четверта студія.
“+52°C на сонці: на термометрі у Львові фіксують якісь пекельні цифри
Краще залишитися вдома під кондиціонером”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: літо, літо у Львові, температура







