У Львові травмувались дві людини (ФОТО)

Галерея 19 Червня, 2026 95

Подробиці

Внаслідок ДТП поблизу Львова травмовані дві людини

поліцейські встановлюють обставини

Про це пише поліція Львівської області, інформує Четверта студія.

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 17 червня близько 11:40, на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу Львова.

Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення чотирьох автомобілів: Mercedes-Benz 906BB35, яким керував 38-річний водій, Chevrolet Volt під керуванням 53-річної водійки, Opel Insignia Sports Tourer, яким керувала 37-річна водійка, та Mercedes-Benz GLC 220D під керуванням 53-річного водія.

Внаслідок ДТП водійка Opel Insignia Sports Tourer та 37-річна пасажирка автомобіля отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу.

Правоохоронці встановлюють обставини, вирішується питання правової кваліфікації події.

Коментарі

Позначки: ,