На Львівщині повернули державі військове майно

Новини 08 Квітня, 2026 300

Подробиці

Спецпрокуратура через суд повернула державі незаконно відчужене військове майно на Львівщині вартістю 20 млн грн

Про це повідомила Спецпрокуратура Західного регіону, пише Четверта студія.

Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону в судовому порядку забезпечила повернення у власність Міністерства оборони України незаконно відчужене приміщення орієнтовною ринковою вартістю понад 20 млн грн у місті Сколе на Львівщині.

Прокурори встановили, що зазначене майно перебувало у власності оборонного відомства та в управлінні державного концерну, який у 2008 році без належних правових підстав відчужив його на користь підприємства з Львівщини.

Надалі приміщення використовувалося як торговельний об’єкт і впродовж 2016-2021 років не раз перепродавалося іншим власникам.

За результатами тривалого судового розгляду прокурорам вдалося довести незаконність відчуження майна та забезпечити його повернення у державну власність.

Коментарі

Позначки: , ,