Подробиці
Минуло вже два тижні з моменту, коли Волощук Роман (хірург, завідувач відділення Перемишлянської ЦР) збив мого батька на смерть і залишив місце події в с.Свірж 23.09.25р
Про це пише Четверта студія з посиланням на допис у соцмережах.
Але справедливість так і не настала.
Слідчий Ванчік Андрій, прокурор Войценко Анатолій, адвокат Мелих Дмитро Орестович — усі, хто мав би забезпечити рух цієї справи, мовчать.
Ми, як родина потерпілого, не отримуємо жодної інформації, нас не повідомляли навіть про проведення слідчого експерименту, а експертизи тривають нескінченно.
Таке враження, що всі просто чекають, поки люди втомляться шукати правди.
Але я не змирюся.
Ми не просимо неможливого — ми просимо лише чесного та прозорого розслідування. Цей недолікар телефонував моїй мамі з номера місцевого лісничого Андрія Іванішина і намагався «домовитись»
Прошу максимального РОЗГОЛОСУ! “Від імені усієї своєї родини, в якої лікар відібрав життя мого батька, прошу поширити даний допис на всіх можливих ресурсах. Ми нічого не хочемо, крім справедливості”.
Це не просто наша сімейна біда — це показник того, як система може ігнорувати закон,справедливість і людський біль.
Нехай почують!», – йдеться у повідомленні.

Коментарі
Позначки: дтп, Перемишляни








