Коротко про явище когнітивного дисонансу на прикладі Львова
23 грудня 2021 року Львівська міська рада затвердила Міську комплексну програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території Львівської міської територіальної громади «Безпечне місто Львів» на 2022-2026 роки. Ігор Стукалець оцінює ефективність прийнятих заходів з позиції пересічного львів’янина на конкретному прикладі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на допис Ігоря Стукальця у Фейсбуці.
“28 січня звернувся до Гаряча лінія міста Львова з проханням огородити належним чином і відремонтувати відкритий дощоприймач по вул. Богданівській,135. У відповідь на звернення Гаряча лінія міста Львова публікує фото з нібито огородженим місцем, в якому красується дерев’яна гіляка, вставлена у провалля відкритого дощоприймача з настромленим на неї пластиковим стовпчиком. Уся ця конструкція доповнюється складеними у формі піраміди дерев’яними планками, обмотаними червоно-білою стрічкою.
Якщо місто, яке позиціонує себе зі слоганом “Львів – безпечне місто”, так вирішує проблеми безпеки на дорогах, то такої безпеки можна побажати тільки ворогам
Невже недостатньо двох звернень на гарячу лінію, щоб роботу виконали сумлінно? Виявляється, що ні.
Можливо, чекають, щоб у Львові сталася ще одна біда, в якій будуть звинувачувати “люк”, “дощоприймач”, “погодні умови”, “неуважінсть водія” і вже потім зроблять все, як належить.
Отож, додаю нові фото від 30 січня, зроблені через два дні після реагування на звернення гарячої лінії міста 28 січня.
Як видно з фото, затверджувати комплексні програми з безпеки – це одне, а реально вирішувати проблеми міста і працювати на благо мешканців – це зовсім інше…”, – йдеться у повідомленні.
Коментарі
Позначки: Ігор Стукалець