У Львові триває турнір з футболу серед дітей «Легенди Спартака» (ФОТО)

У Львові триває турнір з футболу серед дітей «Легенди Спартака»

“Чемпіони не з’являються зненацька. За кожним – роки самодисципліни, тренувань, роботи тренера і віри батьків”- на цьому наголосив перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник під час нагородження наймолодших учасників футбольних змагань.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Цього року за звання переможців у різних вікових категоріях змагалися 54 футбольні команди з різних областей України. Серед наймолодших учасників першість вибороли команди ФК “Львів” 2013 і 2014 років. Фінал турніру та визначення переможців серед старших гравців відбудеться 3 червня.

Турнір “Легенди Спартака” відбувається щорічно, але має давню і славну історію. Першу перемогу львівські футболісти здобули у змаганнях команд Західної України у 1940 році, а вже за кілька років стали володарями перехідного кубка України серед спартаківських команд.

Львівський “Спартак” десятиліттями надихав молодь на заняття спортом, здоровий спосіб життя і вплинув на розвиток спорту.

Відтак Всеукраїнські турніри з футболу серед дітей проводяться з метою згуртовувати спортивні організації, тренерів та вихованців спортивних шкіл, а також популяризувати історію легендарної Львівської футбольної команди.

“Легенди Спартака” – це наша гордість. Впевнений, що тут народжуються майбутні легенди українського футболу. Достойних вам суперників, влучних пасів, сильних голів та потужних перемог”, – побажав учасникам Євгеній Гірник.