Як ліс біля Новояворівська перетворюють на смітник: соцмережі підірвали фото мешканців

Новини 06 грудня, 2018 1371

Фото: Facebook/Олег Бондар

Мешканці міста Новояворівськ на Львівщині, обурюються діями своїх земляків, які скидають у ліс непотріб, перетворюючи його на масштабний смітник.  

На сторінці «Мій Новояворівськ»  у Facebook, Олег Бондар зазначив у своєму дописі, що він пропонує «притягувати до відповідальності саме лісника, якому підпорядковується та частина лісу, де скидають сміття».

Скриншот/Facebook

«Часто гуляю лісом навколо Новояворівська і з кожним разом стає все гидкіше дивитись на те, що ви, мешканці Новояворівська і навколишніх сіл собі дозволяєте, залишаючи і вивозячи в ліс відходи своєї життєдіяльності. Кому, скажіть будь ласка, ви залишаєте в лісі свої унітази, умивальники, пінопласт, каністри, віконні рами, крісла своїх автомобілів, мішки з гнилою картоплею… Мільйони людей в світі можуть тільки мріяти про такий ліс, який ви маєте і з кожним днем знищуєте його все більше. Як я розумію, кожна ділянка лісу належить якомусь лісництву, тому пропоную притягувати до відповідальності саме лісника, якому підпорядковується та частина лісу, де такий срач», – йдеться у дописі до світлин.

Фото: Facebook/Олег Бондар

 

 

Коментарі

Позначки: ,