Великомостівська ОТГ утворила власний Центр надання соціальних послуг

Новини Олег Довганик 21 лютого, 2018 273

Великомостівська об’єднана територіальна громада утворила власний Центр надання соціальних послуг. Про це інформує Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

«Зараз у центрі є 8 працівників, які раніше працювали у районному Центрі надання соціальних послуг . Вони здійснюють нагляд за одинокими, лежачими, людьми похилого віку. Також ми почали надавати таким людям і послуги перукаря та прання білизни. Більшість перукарських послуг є безкоштовними, а якщо хтось хоче зробити, скажімо, завивку, то платить лише 50 відсотків вартості», – розповідає голова Великомостівської ОТГ Ярослав Ройко.

За його словами, Центр надання соціальних послуг у Великомостівській ОТГ також матиме службу у справах дітей та наглядатиме за неблагополучними сім’ями.

«Важливе завдання громади – наблизити послуги до людей. І це було однією із головних причин, чому ми вирішили створити у громаді власний Центр надання соціальних послуг. Маючи його у структурі власної громади, і, відчуваючи потреби своїх людей, ми завжди зможемо стежити за якістю надання соціальних послуг і при потребі їх розширювати», – зазначив Ярослав Ройко.

Коментарі

Позначки: ,