Підлеглого Садового затримали на хабарі

Новини 05 березня, 2019 444

Фото: НПУ

Начальника управління фінансового контролю ЛМР затримали з підозрою в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 8 тис грн.

Про  це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Якщо факти незаконних дій посадової особи будуть підтверджені, Львівська міська рада вимагає від правоохоронців об’єктивного розслідування та покарання. Зараз в кабінеті управління фінансового контролю ЛМР правоохоронні органи проводять обшук, – зазначається у повідомленні.

«Львівська міська рада засуджує будь-які прояви хабарництва з боку посадових осіб. Нечесні люди не мають права працювати в органах місцевого самоврядування чи будь-яких інших структурах, основне покликання яких — служити громаді», — прокоментував в.о. міського голови Львова Геннадій Васьків.

Як повідомили у Департаменті захисту економіки Національній поліції України, у Львові поліція затримала на хабарі керівника управління Львівської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, він вимагав та отримував від переможців тендеру «відкати» за виконання певних умов за договором. Сума «відкату» становила один відсоток. Затримали посадовця сьогодні, 5 березня, під час отримання неправомірної вигоди.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції задокументували протиправну діяльність керівника одного з управлінь Львівської міської ради. Посадовець організував «прозорий» механізм підписання необхідних документів для подальшого виконання робіт переможцями тендеру.

Фото: НПУ

Так, було встановлено, що за погодження кошторисної документації з виконання ремонтно-будівельних робіт вулиць на території одного з районів  м. Львова вимагав один відсоток «відкату» від загальної суми договору.

Сьогодні, 5 березня, оперативники УЗЕ, слідчі поліції Львівської області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області затримали посадовця. Кошти, отримані у якості неправомірної вигоди було вилучено з кишені куртки правопорушника.

Затримання проведено у закладі громадського харчування неподалік міської ради м. Львова.

На даний час проводяться обшуки у приміщенні Львівської міської ради.

Коментарі

Позначки: ,