На Львівщині затвердили Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей - Четверта студія

На Львівщині затвердили Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей

Новини 21 травня, 2019 181

У Львівській області утворять координаційний орган з реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей

Сьогодні, 21 травня, Львівська обласна рада затвердила Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей.

Як розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, торік в області напрацювали Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області на 2018 – 2026 роки.

“Основний принцип документа, напрацьованого на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, – це збереження сім`ї для дитини як головного чинника безпеки і благополуччя.Тобто це є реформування системи інституційного догляду і це є залучення дітей до прийняття рішень, які стосуються їх життя у майбутньому. Мета Регіонального плану – послідовне реформування діючої системи забезпечення прав дітей в регіоні та формування такої системи, яка забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім’ї або умовах максимально наближених до сімейних, доступ до якісних соціальних, освітніх, медичних послуг”, – пояснив він.

Наголосимо, що трансформацію закладів передбачається здійснювати відповідно до рішень обласної ради по кожному закладу окремо.

За словами Володимира Лиса, буде створено координаційний орган з реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області.

Коментарі

Позначки: ,