На Львівщині, під час навчання силовиків, запровадять особливий режим пересування людей та транспортних засобів

Новини 19 червня, 2018 1287

Фото ілюстративне Джерело: unian.info

У Львівській області, 20 – 22 червня, СБУ проводитиме планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання, що відбуватимуться у кількох локаціях Самбірського району та низці населених пунктів області.

Про це повідомили у прес-центрі управління СБУ у Львівській області.

Як зазначається у повідомленні, відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців.  У рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів.

«СБУ закликає зберігати спокій у зв’язку із ймовірним зосередженням військових та спецпризначенців, а також просить громадян належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо). Наголошуємо, що всі ці дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства», – зазначається у повідомленні.

У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів мешканців області просять повідомити про це на гарячу лінію УСБУ (032) 261-61-43 або спецлінію поліції 102.

 

Коментарі

Позначки: ,