"Європейська Солідарність" провела відкриту зустріч з учасниками АТО та ООС Львівщини (ФОТО, ВІДЕО) - Четверта студія

“Європейська Солідарність” провела відкриту зустріч з учасниками АТО та ООС Львівщини (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 12 липня, 2019 3

Зустріч команди ЄС з учасниками АТО та ООС Львівщини, фото: 4studio

Сьогодні, 12 липня, у Львові відбулась відкрита зустріч команди ЄС з учасниками АТО та ООС Львівщини.

У межах зустрічі всі присутні мали змогу поспілкуватись із кандидатами в народні депутати: командувачем ДШВ Героєм України Михайлом Забродським, Олексієм Петровим, Олександром Погребиським, Глібом Бабічем та Андрієм Серебрянским (Луганським).

Модерували зустріч представники першої партійної десятки ЄС Олег Синютка та Софія Федина.

“Якби мені хтось ще півроку тому сказав, що я піду в політику, я б просто не повірив. Проте зараз, бачачи, що відбувається в нашій країні і спостерігаючи за реваншем ворога та 5 колони, я не буду стояти осторонь. Саме Європейська Солідарність може і дасть відсіч планам ворога, а також може стати тим надійним ядром об`єднання для всіх проукраїнських партій та фракцій у парламенті, для найбільш ефективної боротьби з ворогом”, – зазначив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

“Чому обрав ЄС? Все просто, це та сила, яка запросила до свого списку та мажоритарних округів найбільше ветеранів по всій Україні. Зараз частина з них присутня у залі, також є чимало хлопців та дівчат по різних мажоритарних округах країни і це викликає повагу. Ми зараз активно їздимо та підтримуємо їх по всіх різних куточках України, бо вважаємо це своїм обов`язком. Я точно знаю, що я та мої побратими, коли пройдемо в парламент, то не зрадимо національним інтересам своєї країни й будемо їх захищати, так само як ми робили це на Сході України”, – резюмував Олександр Погребиський.

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,