Майже 176 млн гривень виплатила НСЗУ лікарням Львівщини за пролікованих у січні пацієнтів

Здоров'я 03 Березня, 2022 61

Національна служба здоров’я  виплатила лікарням Львівській області 175,8 млн гривень. Це – оплати за проліковані випадки у січні.

Виплати отримали 102 надавачі медичних послуг. За медичну допомогу при пологах, медичну допомогу новонародженим у складних неонатальних випадках, за лікування пацієнтів із гострим інфарктом міокарда та гострим мозковим інсультом. Також за проведення пацієнтам шести обстежень з раннього виявлення новоутворень, процедур гемодіалізу, за лікування дорослих і дітей із туберкульозом в амбулаторних та стаціонарних умовах, вакцинацію від COVID-19 та ін.

Найбільше коштів на Львівщині отримали:

регіональні фтизіопульмонологічний та онкологічний лікувально-діагностичні центри – по понад 29 млн грн кожний;

Львівське ТМО “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги” – 23,2 млн грн

Львівська обласна клінічна лікарня – 15,4 млн грн.

Голова НСЗУ Наталія Гусак:

“Сьогодні як ніколи важливо підтримувати безперебійну роботу системи охорони здоров’я. Національна служба здоров’я робить усе можливе, щоб кожен українець мав доступ до медичної допомоги. Безперервно опрацьовуємо звіти та передаємо їх на оплату в Державне казначейство. Найближчими днями оплати за березень отримають центри екстреної медичної допомоги. Ініціюємо зміни в нормативно-правові документи. Щоб в умовах воєнного часу забезпечити доступ пацієнтів до ліків та медичної допомоги. А лікарням – стабільні оплати, незалежно від технічної можливості вести медзаписи в електронній системі охорони здоров’я. Дякую усім медичним працівникам, які рятують наших військових, оперують, приймають пологи, консультують всіма доступними засобами, виїжджають на виклики, ризикуючи життям. Працюємо єдиним фронтом. Віримо у перемогу!”.

Коментарі

Позначки: