Суспільство

У Львові на Кульпарківській хочуть поставити ще одну камеру

Депутат Львівської міської ради Юрій Мартинюк звернувся до департаменту міської мобільності з проханням покращити безпеку дорожнього руху на вул. Кульпарківській, 230а.

Про це пише Четверта студія з посиланням на партію Варта.

До нього звернулися мешканці житлових комплексів «Фамілія» та «Місто Трав», а також представники ОСББ «Фамільний двір». Люди скаржаться, що на ділянці поблизу перехрестя вулиць Кульпарківська та Наукова регулярно стаються ДТП, іноді — з тяжкими наслідками.

Ситуація ускладнюється тим, що поруч розташовані великі житлові комплекси, де проживає понад 3,5 тисячі людей, серед них багато дітей. Щодня мешканці переходять дорогу біля пішохідного переходу навпроти готелю «Гелікон», зокрема йдучи до шкіл та інших закладів.

У своєму зверненні депутат просить розглянути можливість встановлення камер автоматичної фіксації порушень ПДР на цій ділянці, а також впровадити додаткові заходи для зменшення аварійності.

Йдеться про обмеження швидкості, облаштування засобів зменшення руху, покращення освітлення та дорожньої розмітки.

Крім цього, мешканці ЖК «Фамілія» готові долучитися до співфінансування встановлення камер.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому