Українські захисники продовжують утримувати контроль над Херсоном, а над містом майорить український прапор.
Про це повідомив мер міста Ігор Колихаєв у Facebook.
”Місто працює і живе. Перші тролейбуси вийшли на лінію о 6.30 вечора. Навіть встигаємо трохи прибрати місто. Вирішуємо питання з продуктами та хлібом. Водопостачання як завжди. Про “воду за годинником” – фейк. Намагаємося оперативно ліквідувати всі аварії”, – зазначив мер міста.
Також Ігор Колихаєв додав, що вчора у бомбосховищах Херсонських народилося два здорових хлопчиків.
”Наші лікарі були готові і все пройшло добре – і для мам, і для нових херсонців. Будемо жити!”, – наголосив мер.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…