У науковому світі значущість роботи ученого чи наукового колективу визначають за індексом цитування – кількістю посилань на публікацію або на прізвище автора в інших джерелах. Є загальнонаукові авторські бази стандартизованих показників цитування. Їх формують на основі профілів вчених у науковометричних базах даних.
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Після оновлення загальнонаукових баз показників цитування 14 науковців зі Львівщини потрапили до 2% найбільш цитованих у світі. Це представники Національного університету «Львівська політехніка», Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Ярослава Підстригача НАН України, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного лісотехнічного університету України, Фізико-механічного інституту імені Георгія Карпенка НАН України. Загалом у рейтингу 2022 року 108 українців.
Сьогодні мав честь зустрітись із більшістю науковців Львівщини, які є у цих 2%.
Повний перелік найцитованіших зі Львівщини і які виші вони представляють – тут.
Це дуже цінно, що наша область має таких світил! Завдяки вам про Україну говорять не лише як про націю сміливців, а й як про націю інтелектуалів! Нових високих здобутків вам, вдячних та мудрих студентів і послідовників. Львівська ОВА зі своєї сторони буде допомагати вам усіма можливими методами, зокрема придбанням обладнання для проведення досліджень.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу