Львівська ОТГ буде однією з найсильніших та найрозвиненіших, – Холод

Політика 04 Грудня, 2020 538

Львівська ОТГ буде однією з найсильніших та найрозвиненіших, - Холод

Сьогодні, 4 грудня, у великій сесійній залі Ратуші відбулась урочиста сесія Львівської міської ради 8-го скликання. У межах засідання новообраний міський голова Львова Андрій Садовий в присутності депутатів склав присягу.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОР.

Зазначимо, що Андрій Садовий вчетверте став міським головою міста Львова. Цієї каденції, відповідно до змін у законодавстві, він став головою Львівської об’єднаної територіальної громади.

На засіданні від імені Львівської обласної ради привітав міського голову заступник голови облради Юрій Холод: “Всі ми розуміємо, якими відповідальними та важливими для всіх нас є нова каденція місцевих рад. Львівським обранцям ще раз нагадую про потребу шукати порозуміння, заради добра громади. А також закликаю, особливо пам‘ятаючи про збереження старого Львова, підтримувати і розвивати довколишні села та мікрорайони. Зокрема, Білогорщу, Рудне, Лисиничі та інші села і містечка Львівської ОТГ. Маю велику надію, що Львівська громада буде однією з найсильніших та найрозвиненіших ОТГ в області. А вона має для цього всі передумови”.

Довідково

Площа об’єднаної територіальної громади складає 315.6 км2.  Чисельність населення громади становить 783065 осіб.  Міське населення – 765843, сільське населення – 17222. Львівська об’єднана територіальна громада охопить 19 населених пунктів.

Коментарі

Позначки: , ,