Денис Шмигаль. Фото: Укрінформ.
Кабмін дав старт процедурі відбору очільника Бюро економічної безпеки.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Дениса Шмигаля.
“Сьогодні ми делегували в конкурсну комісію з обрання директора БЕБ трьох представників Кабінету Міністрів. Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економіки Олексія Любченка, Міністра фінансів Сергія Марченка та Міністра інфраструктури Олександра Кубракова.
Це дозволяє повноцінно розпочати процедуру відбору керівника. Процес цей відбуватиметься прозоро й відкрито, адже так само нам важливо сформувати довіру до новоствореного органу”, – повідомив Шмигаль.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону