Помер отець інфулат Юзеф Павлічек
Стало відомо, що вчора помер отець інфулат Юзеф Павлічек, який понад 10 років служив Генеральним вікарієм Львівської Архідієцезії РКЦ. Громада Львова висловлює щирі співчуття рідним та близьким священнослужителя.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.
«Сумуємо громадою міста. Такі священники, як отець інфулат Юзеф Павлічек, є моральними авторитетами, які прикладом свого життя вчать цілі покоління. Своєю поставою, щоденним служінням отець надихав бути справжніми християнами і зміцнюватися у вірі. Найщиріші співчуття римо-католицькій громаді Львова», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону