У Львові оцінили експортні перспективи регіону - Четверта студія

У Львові оцінили експортні перспективи регіону

Економіка 27 жовтня, 2017 6

Область є лідером за обсягом прямих іноземних інвестицій в Україні

Експортні перспективи Львівщини, стратегічні орієнтири регіону у площині сьогодення, експортна стратегія – ці та інші важливі питання стали платформою для діалогу представників влади та бізнесу на Міжнародному економічному форумі. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Про експортну стратегію вели діалог заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, керівник Західноукраїнського офісу UkraineInvest Олег Доскач, керівник відділу консалтингу Офісу з просування експорту Сергій Малиновський, віце-президент торгово-промислової палати України Сергій Свистіль.

«Експорт – це марафон. Всі відкриття нових об’єктів, залучення нових інвестицій, початок поставок підприємством продукції на той чи інший ринок – це результати навіть іноді не місячної роботи, а років роботи, пов’язаної з виводом товару на ринок, з розмовами з інвесторами. І ця робота проводиться різними органами влади, самими підприємствами, різними офісами. І важливо, щоб ці підприємства з’являлися, і як наслідок більше товарів і послуг експортувалися на зовнішні ринки, адже це міць економіки України, – зазначила Наталія Микольська, – якщо дивитись на економіку України та економіку Львівщини, експорт є драйвер економічного зростання. Експорт є також драйвером залучення інвестицій в економіку України. І Львівщина тут є гарним прикладом для інших регіонів».

Про здобутки експортної стратегії розповів Ростислав Замлинський.

«Досягненнями минулорічного економічного форуму стало те, що Україна увійшла в трійку областей, де генерується альтернативна енергетика. Другий завод компанії Бадер це плюс тисяча робочих місць. Ще до кінця року ми будемо мати нові майданчики, які будуть відкриватися і куди будуть інвестовані кошти для створення нових робочих місць. Це завдяки платформі для спілкування. Про довіру до Львівщини у перший день цьогорічного форуму говорили і голова правління МГО «Міжнародна спілка бізнесменів України і Туреччини» Бурак Пехліван і Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні Лі Янг Гу. Це дійсно показово. Експорт – це не лише економічні переваги, це і візитівка України в світі», – розповів Ростислав Замлинський.

Керівник Західноукраїнського офісу UkraineInvest Олег Доскач у своїй доповіді «Експортна стратегія як інструмент залучення інвестицій» зазначив, що  Львівщина є лідером за обсягом прямих іноземних інвестицій.

Також учасники засідання порушили питання представництва бізнесу у зовнішньоекономічній діяльності, перспективних світових ринків для львівського виробника, регіональних ініціатив щодо підготовки економічних делегацій до ЄС, а також розглянули економічні якості успішного експортера та діловий клімат Львівщини очима бізнесу.

Коментарі

Позначки: ,