На донецькому та луганському напрямках у неділю було відбито 5 атак ворога, ЗСУ знищили 2 танка, БМП та автомобіль противника.
Про це пише Четверта студія з посиланням на ООС.
Сьогодні, 27 березня, українські захисники знищили 2 танка, БМП та автомобіль противника
Загалом протягом поточного тижня підрозділи угрупування Об’єднаних сил відбили 63 ворожі атаки.
Також воїни Об’єднаних сил знищили сучасний російський комплекс радіоелектронної боротьби “Леєр-3” та захопили п’ять БМП-3 окупантів.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону