ЗСУ за кілька годин збили два літаки Су-25, вертоліт Ка-52, ракети та безпілотник
ЗСУ у понеділок, 23 січня, збили два російські літаки Су-25, вертоліт Ка-52, дві ракети Х-52 та безпілотник “Орлан”, якими російські терористи атакували Україну.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ, пише Четверта студія.
Ворожі повітряні цілі ЗСУ збили 23 січня у проміжку від 10:00 до 16:00.
“На східному напрямку підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України знищено два російські штурмовики Су-25, ударний вертоліт Ка-52, дві керовані авіаційні ракети Х-59, БпЛА оперативно-тактичного рівня “Орлан-10”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що станом на 23 січня російська окупаційна армія втратила 121 480 загарбників, 287 літаків, 277 вертольотів, 3150 танків. Демілітаризація окупантів триває.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною