Новини

Золочівська прокуратура судиться за приміщення вартістю 400 тис грн

Золочівська прокуратура судиться за приміщення вартістю 400 тис грн. Відповідний позов до Новороздільської міської ради та одного із місцевих підприємців Золочівська місцева прокуратура подала до Господарського суду Львівської області цьогоріч у квітні. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура вимагає визнати недійсними рішення органу місцевого самоврядування та договір купівлі-продажу, а також скасувати державну реєстрацію права власності на об’єкт нерухомості площею майже 200 кв.м вартістю понад 400 тис грн.

Прокурори встановили, що цю нерухомість передано у приватну власність третім особам без дотримання встановленого Законом порядку, зокрема, без проведення аукціону чи конкурсу.

На цей час триває судовий розгляд.

Місцевою прокуратурою й надалі вживатимуться заходи цивільно-правового та кримінально-правового характеру, з метою усунення виявлених порушень, відшкодування завданої шкоди та притягнення винних до встановленої Законом відповідальності.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові виділять 10 мільйонів на автобуси Садового

10 мільйонів гривень, які планується виділити, дозволять відновити автобуси, що наразі не виїжджають на маршрути…

38 хв. тому

На Львівщині підозрюють керівника державного підприємства

Звільнення зі збитками понад 1,1 млн грн

59 хв. тому

Мешканець Ходорівщини отримав вирок за розбій

Побив та пограбував односельця

4 години тому