Керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич побачив позитиви у маршрутках Львова
Про це пише партія “Варта”, інформує Четверта студія.
“Транспорт у Львові: що змінилося за п’ять років і які виклики залишаються
Щоб відповісти на ці питання, спробуємо перенестися думками 5 років назад
Оплата готівкою – водій рахує решту, а не дивиться на дорогу, «чорний» кеш, не облікований пасажиропотік.
Брак рухомого складу – пасажири довго виглядають свою маршрутку, водії беруть пільговиків тільки обмежену кількість.
Що змінилось за ці 5 років? Що вдалось покращити, а над чим ще треба працювати?
Про це розповідає голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Igor Zinkevych, також у відео – короткі коментарі керівника управління транспорту Олега Партики та керівника департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону