Жителі міст Новояворівськ та Новий Розділ зустрінуть зиму з теплом і гарячою водою, – “Нафтогаз Тепло” (ВІДЕО)

Новини 12 Липня, 2021 143

У Новояворівську "почорніло" небо . Фото: Nazar Ian Bozhyk.

ТОВ “Нафтогаз Тепло” готує Новороздільську та Новояворівську ТЕЦ до нового опалювального періоду

Жителі міст Новояворівськ та Новий Розділ зустрінуть зиму з теплом і гарячою водою. Опалювальний сезон почнеться вчасно і планово.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення “Нафтогаз Тепло”.

Гарантом постачання природного газу на підприємство виступає НАК «Нафтогаз України», тому ситуація щодо підготовки до опалювального сезону в цих двох містах є однією з найкращих в Україні. Зокрема, за графіком виконуються усі вимоги Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затвердженого Наказом міністерства палива та енергетики України № 620/378 від 10.12.2008 та наказу ТОВ «Нафтогаз Тепло» № 39 від 09.04.2021 про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.
Підприємство також повністю виконує всі зобов’язання по соціальних гарантіях своїм фахівцям: вчасно виплачується заробітна плата на рівні вищому ніж закладено в тариф на теплову енергію для збереження колективу.

На підприємствах досі діє тариф 2019 року, а рівень оплати споживачів теплової енергії становить всього 88%.

Щоб вирішити це питання, ТОВ «Нафтогаз Тепло» 29.12.2020 та 30.12.2020 зареєструвало пакети документів та заяви про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води Новояворівської ТЕЦ та Новороздільської ТЕЦ на 2021 рік у виконавчих комітетах Новояворівської та Новороздільських міських рад Львівської області.

Виконавчий комітет Новояворівської міської ради рішенням № 256 від 16.06.2021 все таки встановив тарифи з 01.09.2021 року ТОВ «Нафтогаз Тепло» на теплову енергію, її транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії, тарифів на послуги з постачання гарячої води для всіх споживачів м. Новояворівськ.

А ось питання погодження тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для Новороздільської ТЕЦ станом на сьогодні досі залишається неврегульованим з причин безпідставного затягування процесу їх розгляду Новороздільською міською радою.

Закликаємо місцеву владу відповідально поставитися до процесу підготовки опалювального сезону та переглянути тарифи на тепло.

Довідка. ТОВ «Нафтогаз Тепло» здійсню свою діяльність з управління Новояворівської та Новороздільскої ТЕЦ, які були арештовані 2018р. та передані агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі АРМА) на підставі договорів управління.

Нагадаємо, посадова особа філії «Новояворівські електромережі», управління якою здійснює ТОВ «Нафтогаз Тепло», налагодила масштабну схему отримання хабарів.

За даними досудового слідства, посадова особа філії «Новояворівські електромережі», управління якою здійснює ТОВ «Нафтогаз Тепло», налагодила масштабну схему отримання хабарів. Зокрема, за 1,4 млн грн посадовець «гарантував» не створювати штучних перешкод у підключенні житлового будинку до електромереж. Він також обіцяв сприяння у стабільному забезпеченні споживачів електроенергією.

Правоохоронці затримали чиновника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання авансу в 1 млн грн.

Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,