Володимир Зеленський. Фото: 4studio.
Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує відтермінувати застосування штрафів за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.
Про це повідомляє Економічна правда.
Відповідний законопроєкт №1030 зареєстрований на сайті Ради.
Наразі текст законопроекту відсутній.
Президент визначив цей законопроект як невідкладний.
Нагадаємо:
22 серпня завершився термін, протягом якого власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.
За найскромнішими оцінками, в Україні залишається понад 300 тис таких транспортних засобів. Усім їм загрожують штрафи до 170 тис грн і конфіскація.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону