Зеленський переслідує опозицію методами путінської Росії, – нардеп

Новини 10 Червня, 2020 153
Артур Герасимов. Фото: Прямий.

Артур Герасимов. Фото: Прямий.Артур Герасимов. Фото: Прямий.

Державне бюро розслідувань, яке фактично стало інструментом для переслідування опозиції, працює за лекалами ФСБ у путінській Росії. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі телеканалу «Прямий», пише Четверта студія з посиланням на прес-службу партії “Європейська Солідарність”.

Герасимов нагадав про те, що силовики незаконно штурмують Музею Гончара із виставкою картин, при цьому закривають очі на багатомільярдні оборудки, які відбуваються за нинішньої влади.

«Коли спецназ ДБР штурмував музей – немає людям чим зайнятись. Зерно вкрадене на 800 мільйонів. Команда Зеленського лобіює певні речі у тютюновій сфері, країна втрачає декілька мільярдів гривень, Уманський виходить і заявляє, що кожного місяця урядом Зеленського крадеться 5 мільярдів гривень через податкову і митницю, але це не цікавить ДБР», – зазначив він.

Депутат зауважив, що близько 10 слідчих і близько 20 спецназівців ламали двері і вдиралися до національного музею Гончара.

«Ключове в цій історії – якщо зараз це свавілля їм минеться, вони так само зможуть вдиратися до будь-якого офісу, до будь-якої оселі. Тому що їх не буде цікавити взагалі правова сторона питання», – підкреслив співголова фракції.

За його словами, найбільш шокуючим було те, коли адвокати показали плівки і записи з цього так званого «обшуку».

«Коли представник ДБР, тобто представник правоохоронного органу української держави заявляє – це у вас Конституція, а у нас її немає. Це заявляє офіційна особа, розуміючи, що його пишуть», – сказав він.

Артур Герасимов додав, що Офіс президента досі не спростував інформацію про те, що Зеленський особисто координував поведінку ДБР у Музеї Гончара.

«А що ж вони можуть спростовувати? Вони можуть тільки вказати конкретних посадових осіб, кому вони телефонували, конкретний час розмов і тривалість розмов. І звичайно, можуть вказати, що ж вони там говорили. Хоча для мене і для будь-якої притомної людини це вже не є секретом», – сказав він.

«Коли вранці ті ж самі слідчі заходять до музею, дивляться – все бачать і спокійно їдуть. А за чотири години вони повертаються і починається вся ця злочинна історія. Навіть Печерський суд не дає їм індульгенції на всі ці дії. Я думаю, що там просто покрутили пальцем біля скроні і сказали – слухайте, весь світ бачив, там більше 30 камер було, і тепер ви хочете і судову систему втягувати у все це», – нагадав співголова фракції «Європейська Солідарність».

Артур Герасимов також підкреслив, що в будь-якій іншій країні світу оприлюднення адвокатами цих фактів означало б миттєві відставки керівництва цього правоохоронного органу, Генерального прокурора, і дуже великі проблеми для керівництва держави. Він наголосив, що у так званій справі про картини ДБР як докази досліджувало дані з Вікіпедії.

«Ви собі уявіть, Соколов, який зараз є керівником ДБР, на базі вивчення Вікіпедії робить доповідь на Генпрокурора Венедіктову, яка письмово доручає Бабікову, колишньому адвокату Януковича, відкривати справу», – зауважив депутат.

«Чесно кажучи, це ще один доказ того, що повним ходом сьогодні Зеленський та його команда нас розвертають від європейських стандартів та цінностей до того, що відбувається у Росії. Саме так, коли ми спілкуємося з російськими опозиціонерами, вони нам описують дії російської ФСБ – без жодних документів, на базі якоїсь фабрикації справ вони вдираються, б’ють і арештовують людей. Також дуже влучно і правильно сказав Ахтем Чийгоз, який також був біля музею Гончара, що саме так починалася Росія в Криму», – наголосив Артур Герасимов.

Коментарі

Позначки: , , , ,