Зеленському буде важко налагодити довіру з адміністрацією Байдена, – Гонгадзе (ВІДЕО)

Новини 22 Січня, 2021 2 305

Мирослава Гонгадзе. Фото - detector.media

Американським аналітикам буде важко формувати політику із взагалі непрогнозованим урядом України.

Про це в ефірі “Прямого” сказала головна редакторка і керівниця Української служби “Голосу Америки” Мирослава Гонгадзе, пише Четверта студія.

“Посадовці, які приходять на посади, які мають прийти на посади, вони практично всі працювали з Україною, займалися Україною і детально знають, які проблеми є в України. Можливо, не знають сьогоднішнього уряду чи сьогоднішнього президента, але аналітика тут працює дуже якісно. І насправді знають усі деталі всіх оборудок, все, що відбувається в адміністрації президента Зеленського, в уряді, все, що роблять олігархи, і посилення впливу олігархів, – все це дуже добре знають”, – сказала Гонгадзе.

За її словами, українській владі доведеться нелегко для того, щоб налагодити довіру з новою адміністрацією США.

“Тому насправді президенту Зеленському і українському уряду, українській владі доведеться нелегко для того, щоб налагодити довіру з новою адміністрацією – у випадку, якщо вони не будуть робити свою домашню роботу, яку обіцяють і яку насправді вимагають українці вже так багато років. Те, що сьогодні відбувається в Україні, насправді не є дуже позитивним. І всі ці відкати від антикорупційних реформ, всі ці зміни безкінечні уряду, відхід одного уряду і прихід іншого, – все це насправді велика проблема. І дуже важко американським посадовцям чи американським аналітикам формувати політику з країною чи з урядом, який не є прогнозованим взагалі.
Можу сказати, що Байден не просто знає чи розуміє Україну, а він відчуває Україну. Він мені це особисто казав. І він дуже переживає за Україну. Тому питання з цього боку: чи є бажання, чи є воля допомогти і якимось чином врятувати? Точно є. М’яч на боці України…”, – зазначила вона.

Коментарі

Позначки: ,