Ілюстративне фото
Цьогоріч був запроваджений експеримент з часткової монетизації субсидій. Так, частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії (в разі використання природного газу/електроенергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».
Загалом мешканці Львівщини економили субсидій на суму 83 млн грн, повідомили в ЛОДА. Ці кошти нарахують субсидіантам на протязі кількох днів.
Нагадаємо, що на Львівщині право на відшкодування зекономлених субсидій мають 140 тисяч мешканців.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону