Свій перший матч на європейському форумі підопічні Олександра Косенка зіграють вже у четвер, 22 січня. Прем’єрним суперником “синьо-жовтих” стане збірна Вірменії, а гра стартує о 17:00. Детальніше про прийдешній чемпіонат Європи з футзалу та розклад найближчих матчів нашої збірної – у матеріалі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на інформаційну службу АФЛ.
Матчі Євро-2026 відбуватимуться з 21 січня по 7 лютого. Вперше футзальний форум відбуватиметься одразу в трьох країнах: Латвія, Литва та Словенія. Це вдруге чемпіонат Європи відбудеться за участі 16 збірних команд.
Україні відповідно до жеребу потрапили у квартет “B” разом з Литвою, Чехією та Вірменією. Проти вірменів, до слова, зіграємо у четвер, 22 січня. Прийматиме гру “Жальгіріс Арена” (Каунас, Литва), а старт запланований на 17:00. На паркеті цього ж спорткомплексу 25 січня “синьо-жовті” зіграють проти збірної Литви. Початок гри – 17:00. Закриватиме груповий етап українська збірна у столиці Латвії, на “Арені Рига”. Саме там, 28 січня, підопічні Олександра Косенка зіграють проти чехів, починаючи із 20:30. Усі матчі нашої збірної покаже медіасервіс MEGOGO.
По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть до плей-оф змагань.
Варто відзначити, що на Євро головний наставник збірної України Олександр Косенко викликав 14 футзалістів, серед яких троє голкіперів. Жодного представника львівських клубів цього разу у збірній немає.
Нагадаємо, що на минулому Євро у 2022 році наша футзальна збірна посіла 4 сходинку, поступившись у матчі за “бронзу” збірній Іспанії.
Бажаємо нашій головній футзальній команді тільки перемог та у підсумку опинитись на п’єдесталі європейського форуму!
Закупівля дронів для «національного спротиву» зі збитками понад 1,5 млн грн: підозрюють посадовця