Збірна Львівщини виборола друге місце на чемпіонаті з вільної боротьби. Фото: прес-служба ЛОДА.
15-18 січня 2019 року у Хмельницькому відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років та чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
У командному заліку спортсмени збірної команди Львівської області вибороли друге місце серед чоловіків до 23 років (старший тренер – Тарас Петлюк), а жінки вибороли перше загальнокомандне місце (старший тренер – Степан Ткачишин).
Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом!
Збірна Львівщини виборола друге місце на чемпіонаті з вільної боротьби. Фото: прес-служба ЛОДА.
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…