Новини

За відмову їхати до ТЦК у Львові студента оштрафували на 136 грн

Чоловік відмовився вийти з машини на вимогу поліцейського

Шевченківський районний суд Львова оштрафував студента, який відмовився виконати законну вимогу поліції та поїхати до ТЦК та СП. Чоловік має сплатити 136 грн штрафу.

Про це йдеться у постанові, яку оприлюднили 26 червня в Єдиному судовому реєстрі, пише Четверта студія з посиланням на Львів медіа.

Випадок стався 21 травня на вулиці Липинського. За матеріалами справи, Андрій Д. відмовився виходити з автомобіля та їхати до ТЦК та СП. Поліцейські склали на нього протокол за злісну непокору законній вимозі правоохоронця.

До суду чоловік не з’явився, тому справу розглянули без нього.

Суд визнав Андрія Д. винним та призначив йому штраф у розмірі 136 грн. Окрім цього, він має сплатити 666 грн судового збору. Постанову можна оскаржити у Львівському апеляційному суді протягом десяти днів.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Наталія Валевська довела до сліз новою прем’єрою

“Причал” зворушує до мурах

11 години тому

NASTYA SEMCHUK підкорила публіку на фестивалі MAX BARSKIH у Львові

Участь у фестивалі стала для артистки ще одним важливим кроком у кар’єрі та можливістю представити…

13 години тому

Елайнери або брекети: що ефективніше і комфортніше для вирівнювання зубів

Елайнери чи брекети — що краще для вирівнювання зубів? Порівнюємо ефективність, комфорт, естетику, догляд і…

15 години тому

Зі Львова для військових передали 10 сучасних систем звʼязку для FPV-дронів

Кожен передавач – це ще одна можливість знешкодити ворожі цілі

23 години тому

У Львові водії обурені підвищенням тарифів на паркування

на Валовій — 55 гривень за годину

24 години тому