ЛНУ ім Франка
З 2018 року кількість охочих навчатися на факультеті електроніки та комп’ютерних наук в Львівському національному університеті імені Івана Франка зросла в чотири рази.
Такого результату вдалося досягнути за активної співпраці університету з міжнародною IT-компанією GlobalLogic, пише Четверта студія.
Якщо в 2018 році на факультет електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету було подано 1191 заяву, то в 2021 році цей показник зріс на 316% і становив 4960. Цього року на навчання на факультеті зарахували 364 абітурієнтів, що на 154% більше, ніж у 2018 році.
У 2019 році освітню програму (ОП) «Фізична та біомедична електроніка» переглянули через низький попит серед вступників. Так утворилася оновлена та осучаснена програма «Сенсорні та діагностичні електронні системи». Вклад у її розробку зробив консультант GlobalLogic Анатолій Шупарський. Як куратор він організовував та консультував зустрічі профільних фахівців і викладачів університету, на яких було оновлено загальний уклад програми, переглянуто заплановані предмети і години, відповідно до ринкових реалій.
Згідно з даними ЛНУ, у 2018 році на освітню програму було подано 117 заяв, а зараховано 25 абітурієнтів. У 2021 році кількість поданих заяв зросла на 131,6% — до 271. На навчання зарахували 56 абітурієнтів.
«Вища освіта в Україні — це потужний механізм для розвитку IT-галузі. Однак будь-який механізм все одно потрібно розвивати й змінювати. Сподіваюся, що вклад IT-спеціалістів в українську технічну освіту покращить рівень підготовки студентів та сприятиме кращій зацікавленості майбутніх інженерів у професії», — прокоментував консультант GlobalLogic, лід ОП «Сенсорні та діагностичні електронні системи» Анатолій Шупарський.
«ЛНУ імені Івана Франка прагне створити комфортні умови для професійного зростання майбутніх інженерів. Завдяки співпраці з GlobalLogic ми можемо залучити в освітній процес інновації та модернізувати освітні програми», — додав декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Юрій Фургала.
Перша освітня програма, до розвитку якої долучилася компанія GlobalLogic, — «Інформаційні системи і технології». Її розробка стартувала «з нуля» у 2016 році. У 2017 році відбувся перший набір. Також компанія зробила вклад в оновлення ОП «Електроніка та комп’ютерні системи». Вона успішно стартувала у 2021 році.
Довідка
GlobalLogic — лідер у цифровій інженерії. Компанія допомагає клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, GlobalLogic дозволяє клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. GlobalLogic — компанія групи Hitachi.
Нардеп Железняк розповів хронологію
Виникли питання щодо розблокування податкових накладних? Звертайтесь до нового консультаційного центру!
новообраний канцлер Німеччини сказав, що Європі, можливо, доведеться створити власний незалежний оборонний потенціал
Але 14 нардепів з Львівщини не підтримали постанову про неможливість виборів під час війни
Трамп заявив, що може зустрітись із Зеленським для підписання угоди щодо корисних копалин цього або…